Singidunum News

Singidunum News je časopis studenata na engleskom jeziku koji predstavlja posvećenost učenju stranih jezika i razvoju međunarodne saradnje.

Deo tradicije duge šestanest godina je objavljivanje poslednjeg broja studentskog magazina koji svojim tekstovima i dizajnom predstavlja proizvod timskog rada studenata i nastavnika fakulteta.

U poslednjem broju možete se upoznati sa Erazmus+ iskustvima naših studenata i brojnim aktivnostima i projektima u kojima su učestvovali. Očekuje Vas mnoštvo zanimljivih tema u najnovijem broju magazina dostupnom na sajtu Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija.

Prethodna izdanja možete pročitati ovde.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.